Spordiennustuse boonused Eesti kasiinodes

0

Paljud inimesed naudivad tasuta asju või kingitusi, kui nad midagi teevad. Sama kehtib ka online spordikihlvedude kohta. Spordiennustuse boonused on mingi stiimul, millega inimesed kihlvedude maailmaga liituvad. Paljud online kihlvedude veebilehed pakuvad erinevaid Spordiennustuse boonused, mida kasutatakse

Boonused ja kampaaniad on viisid, kuidas online-spordiennustuskontorid teid kihlveosektoris jätkuvaks äritegevuseks võita. Loe edasi, kui arutame erinevaid spordiennustuse boonuseid, mis on saadaval Eesti online-kasiinodes.

 

Online spordiennustuse boonuste liigid

 

Nagu lubatud, jaotame allpool olevas jaotises erinevad Eestis pakutavad spordiennustusboonused.

Registreerimis- või tervitusboonused

Iga liige peaks end uues kohas teretulnud ja aktsepteerituna tundma. Seetõttu pakub enamik spordiennustusi seda tüüpi boonuseid esmakordsetele liikmetele. Vaieldamatult on tervitusboonused parimad spordiennustusprogrammid üleüldse. Seda seetõttu, et nad pakuvad uutele mängijatele tohutuid hüvesid.

Need registreerimisboonused premeerivad uusi liikmeid ja sellisena määravad nad nende viibimise konkreetses spordiennustuses. Boonused lisavad raha uute osalejate esimestele hoiustele. Need ulatuvad 50% kuni 100%. Tavaliselt tulevad preemiad koos tohutute ümberlülitamisnõuetega. See tähendab, et boonuskrediidi saamiseks peavad panustajad kõigepealt panustama.

Riskivabad panused

Kõigile panustajatele ei meeldi, kui nad kaotavad panuse. Seetõttu pakuvad saidid riskivabu panuseid, et tõsta panustajate panustamisvaimu. Riskivaba panus tähendab, et pärast panuse kaotamist saad saitide krediitidena raha tagasi. Panustajad saavad sama palju krediiti kui nende kaotatud panus ja kuni reklaamitud summa ulatuses. Saadud krediiti kasutatakse teise panuse tegemiseks.

Reload-boonus

Reload spordiennustuse boonus on nagu tervitusboonus, erinevus seisneb selles, et see ei ole teie esimene sissemakse saidil. Tavaliselt pakuvad saidid esimese deposiidi ajal tohutuid stiimuleid, et kihlveokorraldajaid paeluda. Reload-boonused aitavad aga kihlvedude tegijaid hoida.

Tasub märkida, et mõned saidid pakuvad ümberlaadimisboonuseid aastaringselt, samas kui teised teevad seda aeg-ajalt.

Sissemakseta boonused

Panustajad saavad väikese arvu saidi krediiti, kui nad edukalt registreeruvad Eesti spordiennustuses. Seda nimetatakse deposiidita boonuseks. Seda tüüpi boonuse teenimine ei ole keeruline. Siiski ei kesta need kaua, sest need on vaid varajased stiimulid mängijatele, et nad prooviksid panustamist.

Lojaalsus- ja VIP-boonused

Lojaalsus- ja VIP-boonused on kampaaniad, mis on saadaval saidi kõrgete mängijate jaoks. Need panustajad panustavad tavaliselt tohutuid summasid. Sait jälgib kihlvedude aktiivsust ja premeerib mängijaid vastavalt tegevuste arvule.

Rakeback-boonus

Kuigi mitte nii populaarne kui teised spordiennustuse boonused Eestis, on Rakeback-boonused cashback-boonused. Need annavad teile tagasi osa teie panustest kaotatud või saidi poolt teenitud rahast. Enamasti annavad spordiennustused teile tagasi osa teie panustest teenitud rahast. Seetõttu suureneb raha koos teie panuste arvuga.

Järeldus

Panustamisboonused motiveerivad panustajaid liituma ja saama osa online spordiennustuse liikmetest. Kui mängijad teavad käimasolevatest boonustest ja sooduspakkumistest, on nad lummatud ja otsivad paremaid pakkumisi pakkuvaid spordiennustusi. Pikemas perspektiivis tunnevad kihlvedude mängijad end hinnatud ja kihlvedude äri jätkab õitsengut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *