Ragnar Klavan oma võrkpalli ja ka jalgpalli karjäärist Covid-19 ajal

0

Olukord seoses Covid-19 on kestnud Eestis juba väga pikka aega ja ilmselt see niipea veel kadumas pole. Covid-19 piirangud on hetkel küll leebemad kui esimese laine ajal kuid need siiski on olemas ja paljudel on keeruline just oma töö pärast piirangutega ja ka isolatsiooniga hakkama saada kuna väga paljud tööd nõuavad head vormi ja palju töid ei ole võimalik kodus kodukontorina läbi viia. Üks nendest, keda on Covid-19 piirangud ja isolatsioon suuresti mõjutanud on Ragnar Klavan. Ragnar Klavan on Eesti üks tuntumaid jalgpallureid, kes on oma jalgpalli karjääris väga palju saavutada jõudnud. Hetkel on Ragnar Klavan liitunud Paide Linnameeskonnaga ja tegutseb peamiselt seal. Ragnar tegutseb lisaks sellele ka võrkpalli mängimisega. Võrkpalli mänguga on ta tegelenud pea sama kaua kui jalgpalliga. Just võrkpalli mängud on viinud teda ka mängima välismaale.

Ragnar Klavan võrkpallist Covid-19 ajal

Lisaks jalgpallile on Ragnar Klavan tuntud ka oma võrkpalli mängimise oskusega. Võrkpalli mängimisega on tuntud sportlane tegelenud ka väga pikalt ja selles on tal head saavutused. Võrkpalli mängimisega seoses on Ragnar Klavan samuti tihti välismaal viibinud ja väga häid võite koju toonud. Seoses eriolukorraga ja Covid-19 lainega on tema jalgpallikarjäär saanud juba ka kannatada kuna see siiski nõuab pidevat treenimist ja head vormi, lisaks ei saa seda ka kuidagi koduontorina edasi teha. Ragnar Klavan on põdenud Covid-19 läbi juba mitte ainult ühe korra vaid lausa kaks korda. Esimesel korral Covid-19 viirusega ei olnud haigus nii hull, kuid teisel korral läks jalgpalluril haiguse läbi põdemine siiski väga raskelt. Seoses viiruse laia levikuga on ka võrkpalli karjäär saanud kannatada. Haigusest taastumine võtab siiski ka oma aja ja selleks, et taas heas vormis olla tuleb ka näha palju vaeva. Tippvormi tagasi saamiseks tuleb siiski pingutada ja lihtsalt see ei lähe kuna haigus võtab ikka korralikult läbi.

Covid-19 ajal välisriikides võrkpalli mängudest Ragnar Klavan

Kuna mängud ei toimu vaid kodumaal siis peab jalgpallur ja võrkpallur oma töö tõttu palju ka reisima ja reisimise tõttu ka tihti eneseisolatsiooni jääma. Eneseisolatsioon teeb jällegi olukorra veelgi keerulisemaks ja võtab tohutult palju aega ära. Lisaks sellele, et eneseisolatsioon raiskab tohutult aega siis ka vorm hakkab selle tõttu kaduma ja hiljem on jällegi raskem tippvormi tagasi saada ja endaga uuesti tööd tegema hakata. Veelgi enam on keeruline see, et tippvormis peab Ragnar Klavan püsima lausa kahes spordialas, ehk siis jalgpalli ja ka võrkpalli mängudes. Covid-19 ajal on see väga keeruline just isolatsiooni või ka viirusesse nakatumise tõttu. Kui eneseisolatsiooni pärast on keeruline treenida ja ka mängudes osaleda siis viirust läbi põdedes on olukord veelgi raskem kuna tervis ei ole sel hetkel heas seisukorras ja vorm hakkab paratamatult kaduma. Kuna Ragnar Klavan on viiruse läbi põdenud lausa kaks korda siis oli see tema jalgpalli ja ka võrkpalli karjäärile ja ka tervisele väga tugev tagasilöök, millest on üsna raske üle saada ja toime tulla. Kuid siiski on Ragnar Klavan saanud hakkama pidevate eneseisolatsioonidega ja viiruse kahekordselt läbi põdemisega ja on nüüd taas väga heas vormis ja tegutseb nii jalgpalli kui ka võrkpalli mängudega edasi. Hetkel küll ei ole veel teada milliseks Covid-19 olukord, viiruse levik ja Covid-19 olukord Eestis kujuneb ja milliseid piiranguid võib veel ette tulla kuid kõige hullem on ilmselt juba möödas, paljud inimesed on juba vaktsiini saanud ja paljud juba ka mitmenda vaktsiini ja see kindlasti kergendab antud olukorda ja tavaline elukorraldus on praeguseks tagasi tulnud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *