Mis spordivõistlused toimusid 2020 aastal?

0

2020 oli meie kõigi jaoks kindlasti raske aasta. Kindlasti tundus ta jube pikk ja justkui ei lõppekski kunagi ära, justkui nagu miski ei saaks kunagi paremaks. Ilmselt nii sel hetkel tunduski, sest meie kõigi elu muutus justkui sekunditega ja ainult halvemuse poole. Pidime kõik harjuma oludega, mis olid meie kõigi jaoks väga võõrad. Pidime olema eemal inimestest, mis oli paljude jaoks kindlasti raske. Eriti nende jaoks, kes on harjunud olema inimeste ümber.

Mis veelgi tegi kõike seda raskemaks oli kindlasti paljude asjade ja ürituste ärajäämine. Üritused, mis olid iga aasta toimunud ja saanud traditsiooniks? Kõik need jäid sel aastal ära. Üritused mida olime kaua aega oodanud, võibolla isegi aastaid? Ka need jäid selle pandeemia pärast ära.

Kuid selle negatiivsuse keskel, mis olid need üritused, mis ikkagi meile rõõmu sel kurval 2020 aastal tõid? Või ei toonud?

Varrak, auto24.ee, rus.delfi.ee ja ‘maha ja taha’.

Need neli lehekülge olid kindlasti kõigil sel aastal palju abiks. Rus.delfi.ee, ‘maha ja taha’, auto24.ee ja Varraku kaudu sai lugeda paljudest erinevatest uudistest. Seega kui midagi üks hetk muutus siis sai nendest kolmest seda üsna kähku lugeda.

Kui meil kõigil tundus 2020 üsnagi õnnetu, siis sai nii rus.delfi,ee, ‘maha ja taha’, Varrak ning auto24.ee lehekülgedest lugeda nii mitmegi ürituste toimumise kohta. Näiteks toimusid Austraalias siiski tennise võistlused, mis tõid kindlasti meie kõikide ellu veidigi positiivsust. Isegi toimus FA karika finaal 2020 aasta sees! Tõesti, ta lükati küll algselt edasi, nimelt pidi toimuma aprillis. Kuid siiski oli võimalik seda lõpuks augusti alguses korraldada ning kõik inglise jalgpalli fännid said seda nautida!

Samuti toimusid veel nii mõnedki tennise mängud, nimelt US Open, mis on iga aastaselt suurvõistlus!

Nende kõikide erinevate võistluste kohta lugeda sai nii Varrak, auto24.ee, rus.delfi.ee ja ‘maha ja taha’ lehekülgedelt. Seega on kõikidel spordi huvilistel neist lehekülgedest kindlasti kasu!

 

Kas Jalgpalli EM toimus 2020 aastal?

Kindlasti oli Jalgpalli EM see võistlus, mida kõik ootasid. Ja täiesti arusaadav samuti, sest see on üks neist võistlustest, mis toimub ainult iga nelja aasta tagant! Ja see, et koroona pandeemia ära rikkus Jalgpalli EMi toimumise  oli vastukarva kindlasti paljudele.

Kuid õnneks Jalgpalli EM järgmine aasta toimus ning selle asemel saime nautida veel nii mitmeidki teisi võistluseid!

Näiteks toimus 2020 aasta jooksul nii mitmedki muud võistlused, mis algselt ära jäeti. Kuid kuidagi oli võimalus nad lõpuks siiski ära pidada! Näiteks oli nii hobusesõidu võistlustega USAs, golfi võistlusega samuti, lõpuks sai Septembris samuti toimuda Auto võidusõit, mis võttis osa Prantsusmaal.  Isegi Kanadas sai Septembrikuu jooksul ära pidada Stanley Karika finaali, seda jäähoki võistlust ootasid samuti kindlasti paljud, sest see pidid toimuma algselt juunis!

Seega kindlasti on nüüd meil tagasi vaadates olla paljugi, mille üle õnnelikult olla. Kahjuks jah, pandeemia muutis meie elu drastiliselt. Aga nüüd on meie endi ülesanne nautida seda elu nii palju, kui võimalik. Mis siis, et ta on veidi teistsugune ja ei saa teha kõike, mida tahaks. Siiski on meil palju, mille üle õnnelik olla. Ning teeme seda sellega, mis meile võimaldatakse!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *