Mis spordivõistlused toimusid 2021 aastal?

0

Juba pea kaks aastat on meie elu pidurdanud pandeemia, mille lõpp pole justkui nagu lähenemaski. Pea kaks aastat tagasi hakkas järk järgult meie kõigi elu muutuma kuni lõpuks oli alles selline maailm, millest me keegi ei oleks oskanud mõeldagi. 2020 aastal jäid ära paljud üritused, millest me paljud olime unistanud, mõndasid olime oodanud juba aastaid. Ning siis muutus me elu üsnagi järsult ning kõik need jäid ära.

Kuid nüüd siin me oleme, pea kaks aastat hiljem, 2021. Aastas, kus elu on vahest ikka muutunud paremuse poole. Kindlasti ei ole see selline nagu oli varem. Ja kes teab kas ta kunagi üldse saab olema? Kuid vähemalt oleme jõudnud sinna maale, kus ikka mõned kauaoodatud üritused saavad toimuda.

Seega millised spordi üritused toimusid 2021 aastal ja mis on alles ees?

Soccernet, mail, automaailm ja Viasat hea võimalus kuidas näha võistluseid ja saada uudiseid?

Paljud võisid näha aasta alguses uudiseid meeste käsipalli maailmameistri võistlustest. See oli üks esimesi suuremaid üritusi selle aasta alguses. Kindlasti oli mõnda ülekannet võimalik vaadata ka Viasati spordikanalitest.

Veebruaris toimus ka kindlasti paljude poolt oodatud, jalgpalli euroopa meistrivõistlused (Jalgpalli EM). See oli üks neist üritustest, mis oleks pidanud toimuma 2020 aastal aga lükati edasi pandeemia tõttu. Ka Jalgpalli EMI ülekandeid oli näha palju Viasati spordikanalitest ning uudiseid sai ka lugeda socccerneti ja automaailm leheküljedest. Varem mainitud Soccernet ning automaailm on hea viis, mille kaudu olla pidevalt informeeritud jalgpalli uudistega. Seega kindlasti tuli soccernet ja ka automaailm paljudele kasuks Jalgpalli EMi ajal. Eriti veel kuna isegi meie, Estonia, Eesti rahvuskoondisel oli isegi väike võimalus sellest osa saada. Kahjuks küll ei läinud Estonial gualifikatsioonide mängudes kõige paremini ja lõpuks jäi Estonia oma alagruppis eelviimasele kohale. Aga siiski oli kindlasti lõpuks võistlust jälgida väga tore!

Kes Estonia ja Tartuga seotud inimene võttis veel ühest võistlusest osa?

Kindlasti oli ka veel Eestlastel väga tore jälgida erinevaid tennise võistlusi 2021 aastal, sest kindlasti võttis neist osa ka meie endi Anett Kontaveit, tihedalt Tartuga seotud tennisist. Ka tema mänge sai tihti vaadata Viasati spordikanalitest ning Tartuga seotud Anett Kontaveit mängis 2021 aastal väga hästi. Seega oli lõpuks sel aastal ka Tartuga seotud Kontaveiti väga tore jälgida.

Samuti on võimalik soccerneti kaudu saada ka Mail.ee-le saada teavitusi. Mail.ee kaudu on samuti väga kerge igas kohas lugeda erinevaid uudiseid, seega ei jääks kunagi uudistest ilma vahet ei ole, kus olete, lihtsalt sisenega sinna Mail-i kaudu!

 

Mis spordivõistlused toimusid veel 2021. aastal?

Kahjuks lükati ka see aasta nii mõnedki võistlused edasi järgmisesse aastasse, mõnede uued kuupäevad pole siiamaani teada, seega võivad nad olla mõne aasta kaugusel. Ega ilmselt me ei saagi enam sellest probleemist lahti, tuleb lihtsalt nautida neid võistlusi, mida saame. Vahet ei ole kui palju või vähe neid on. Naudime neid nii kuidas saame, isegi kui peame seda tegema veidi teistsugusel viisil võrreldes paari aastatagusega.

Näiteks toimus 2021 aastal veel palju erinevaid jalgpalli võistluseid. FA karika finaal siiski toimus, samuti ka Club World Cup. Jalgpalli Meistrite Finaali saime me samuti kõik uuesti nautida maikuus! Ja nagu kõik teame, siis saime ka vaadata Euroopa Meistrivõistluseid jalgpallis, see oleks pidanud toimuma eelmine aasta ja lõpuks saime sedagi nautida! Samuti said ka meie kõik suured korvpalli fännid vaadata NBA mänge ja finaali see aasta! Nii palju erinevaid võistlusi, mida me kõik tegelikult nautida saime ja saame ka edaspidi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *